AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir'den Gölpazarı'na ziyaret

AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir'den Gölpazarı'na ziyaret
AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir'den Gölpazarı'na ziyaret
BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Gölpazarı ilçesinde teşekkür ziyaretinde bulundu.Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı...

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Gölpazarı ilçesinde teşekkür ziyaretinde bulundu.

Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı Kadir Bayrak ile birlikte İlçe Teşkilatı ziyaretinde, seçim döneminde gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ederek, seçimlerde Gölpazarı ilçesinde birinci parti olmalarının ve oy oranlarını yükseltiyor olmasının gelecek adına sevindirdiğini söyledi.

AK Parti kurulduğundan itibaren yapılan seçimlerde birinci parti olarak çıktığını anımsatan Eldemir, şöyle konuştu:

"Bu seçimde, hafif yollu ülke genelinde belli bir oranda oyumuz düştü. Biz ilk günden beri milletimizin iradesine saygı duyduğumuzu, sahip çıktığımızı her platformda dile getirdik ve bu noktada da yine aynı şeyi söylüyoruz. Sonuçta millet ne derse odur. Bu konuda biz her zaman milletimizin hakemliğine inanmış bir partinin mensuplarıyız. Şu an partimizin yetkili kurumları, koalisyon ile ilgili çalışmalar yapıyor, Allah'ın izniyle bu konuda milletimizin takdiri doğrultusunda Parlamentonun şekillenmesi ile bir hükümet kurulacak, yani biz en azından bir hükümeti kurma noktasında gayret gösteriyoruz."