AK Parti Bilecik Teşkilatı'ndan "Büyük Bilecik" yürüyüşü

AK Parti Bilecik Teşkilatı'ndan "Büyük Bilecik" yürüyüşü
AK Parti Bilecik Teşkilatı'ndan "Büyük Bilecik" yürüyüşü
BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik İl Teşkilatı tarafından "Büyük Bilecik" yürüyüşü düzenlendi.AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan AK...

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik İl Teşkilatı tarafından "Büyük Bilecik" yürüyüşü düzenlendi.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, milletvekili adayları Halil Eldemir ve Ramazan Kurtulmuş ile partililer, Tevfik Bey Caddesi'nden, Türk Bayrağı ve parti bayraklarıyla ''Onlar konuşur, AK Parti yapar'' sloganları atarak kortej yürüyüşünü Tevfikbey Caddesi'nde tamamladı.

Poyraz, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin arkasında dik durulduğunda kutlu davanın güçlenerek ve büyük Türkiye'yi inşa etme mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.

"13 yıldır AK Parti iktidarında sanki hiçbir şey yapılmamış, Türkiye'de her şey eskisi gibi devam ediyormuş gibi, muhalefet partilerinin genel başkanlarını ve Bilecik'teki adayları dinledik" ifadesinde bulunan Poyraz, şöyle konuştu:

"Çamur atmaktan, suçlamaktan, boş vaatten başka bir şey duydunuz mu? Ama bu parti 2002 yılında iktidara geldiği günden itibaren nerede bir problem, nerede bir sorun varsa, onları çözmek için bütün riskleri göz önüne aldı, üstlendi ve çözmedi mi? Sağlıktaki devrimi yapan kim? Ulaşımda devrim yapan kim? 81 ilin tamamında üniversite kuran kim? İletişimde, ulaşımda, enerji altyapısında, sosyal güvenlikte devrim yapan kim? Onlar konuşur AK Parti yapar. Ama şimdi durmaksızın ikinci yarının mücadelesine devam edeceğiz. AK Partisiz bir Türkiye geleceği karanlık bir Türkiye. Bilecik'te 2, Türkiye'de 400 milletvekili olacak  inşallah. Ondan sonra da hedeflerimiz var. 2023 yılında Türkiye dünyanın en büyük 10 ülkesinden birisi, 2053 yılında Türkiye dünyanın en büyük 3 ülkesinden birisi, 2071 yılında ama görürüz ama göremeyiz bu çocuklarımız görecek Türkiye dünyanın 1 numarası olacak."

Yağcı da 7 Haziran seçimlerinin sadece Bilecik'te iki milletvekili, Türkiye'de 550 milletvekili seçilmesinin olmadığını, dünya üzerindeki mazlum milletlerin kendi liderini bulması, lider ülke Türkiye'nin olması olduğunu belirtti.

Bayrak ise güzel bir görüntünün olduğunu ve güzellik karşısında nutkunun tutulduğu dile getirdi.

Eldemir de bu topraklardan cihan devleti, dünyaya adalet ve kardeşlik verildiği içir gurur duyduklarını ifade ederek, "Hiç kimsenin şüphesi olmasın, milletimiz, Bilecik ve Türkiye dik durdukça Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu'da dik duracak. Bizim sevdamız, büyük Türkiye ve lider Türkiye hayallerimiz var. Bu hayalimizin önüne kimse geçemeyecek. Çünkü millet burada, omuz omuza, el ele. Biz onun için her zaman milletimize güveniyoruz. Bu alandaki coşku, 7 Haziran seçimlerinde Bilecik'ten iki milletvekilinin sesidir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Kurtulmuş da gerçekleşen yürüyüşün 7 Haziran zaferinin ayak sesleri olduğuna değinerek, "Osmanlı'nın kurulduğu bu topraklarda yeniden diriliş için Bilecik üzerine düşeni yaptı ve bu seçimde tekrar yapacak. Bu seçim Bilecik'in seçimi olacak. Bilecik'in makus talihini yeneceğiz, bunu yapacağız" ifadesinde bulundu.