AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi

AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi
AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi
- AK Parti Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Namal: "Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz"

BİLECİK (AA) - AK Parti  Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, "Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz" dedi.

Namal,  AK Parti  Bilecik İl Kadın Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongre sürecine ilişkin düzenlediği basın toplantısında, 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için, yeni kadrolarını seçtiklerini ve büyük Türkiye hedefinin temellerini teşkilat olarak hep birlikte atacaklarını söyledi.

AK Parti kadın kolları teşkilatlarının 4 milyon üyesiyle dünyanın en büyük kadın örgütlerinden birisi olduğuna ifade eden Namal, şunları söyledi:

"AK Parti'nin önümüzdeki hedefi, 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023 Türkiye'sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın kolları teşkilatımız fedakar, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Partinin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Kadın kolları olarak yapacağımız 4. olağan kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Birlik ve beraberlik anlayışımızın kongrelerden çıkaracağı enerji ile mili iradeyi hakim kılmaya devam edeceğiz."

Basın toplantısına, AK Parti İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş ve Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık ile kadın kolları yönetim kurulu üyeleri de katıldı.