Ankara'daki terör saldırısına tepkiler

Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
- Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Yel: "Birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize karşı girişilen bu saldırı nice yüreklere ateş düşürmüş ve ocakları söndürmüştür"

BİLECİK (AA) - Kamu -Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel, Ankara 'daki terör saldırısını kınadı.

Yel, yaptığı yazılı açıklamada, terörün en alçakça saldırısını Ankara'daki menfur olayla bir kez daha görüldüğünü belirterek, terörün ırkının, dilinin, dininin, mezhebinin, renginin ve ideolojisinin olmadığının bir kez daha anlaşıldığını kaydetti.

Patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Yel, açıklamasında, "Birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize karşı girişilen bu saldırı nice yüreklere ateş düşürmüş ve ocakları söndürmüştür. Hiç kimsenin masum birinin yaşama hakkına müdahale etmesini, elinden almasını kabul etmemiz mümkün değildir.

Askere, polise kurşun sıkan, bombalarla kahpe pusular kuran, alçakça sırtından kurşunlayanlarla, sivil vatandaşlarımızın canlarına kast edenler aynı güç odaklarının piyonlarıdır. Bugün şehitlerimiz için yüreklerimiz yanmakta, katledilen vatandaşlarımız için yüreklerimiz parçalanmaktadır. Bu ülkenin doğusuyla, batısıyla, güneyi ve kuzeyiyle her köşesindesin vatandaşlarımız bizim için birdir; aynı değerdedir" ifadesinde bulundu.