Ankara'daki terör saldırısına tepkiler

Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
- Memur-Sen Bilecik Şube Başkanı Selöz: "Terör örgütleri, Türkiye'nin mazlumları kucaklamasını, insanlarımızın kardeşçe kucaklaşmasını engellemek isteyen küresel şebekelerin taşeronluğunu üstleniyor"

BİLECİK (AA) - Memur -Sen Bilecik Şube Başkanı Ahmet Selöz, "Terör örgütleri, Türkiye 'nin mazlumları kucaklamasını, insanlarımızın kardeşçe kucaklaşmasını engellemek isteyen küresel şebekelerin taşeronluğunu üstleniyor" dedi.  

Selöz, yaptığı yazılı açıklamada, bir terör örgütünün canlı iki bombacısı tarafından gerçekleştirilen birliği, kardeşliği hedef alan terör eyleminin, yüreklere yas, gözlere yaş bıraktığını ifade ederek, terörle mücadeleyi bırakmayacaklarını ve terörü besleyen kirli mahfilleri ortaya çıkarmakta, ifşa etmekte kararlı olacaklarını kaydetti.

Patlayan bombaların Türk milletini hedef aldığını belirten Selöz, şunları ifade etti:

"Hepimiz canlarımızı ve 97 insanımızı yitirdik. Fakat, terörü, terörden medet umanları, terör üzerinden bizi ayrıştırmak isteyenleri sevindirmeyeceğiz. Birbirimize can olma hasletimizi kaybetmeyeceğiz. Biz, bir, iri ve diri olma hassasiyetimizden vazgeçmeyeceğiz. Bu alçakça saldırıyı yapan taşeronların, teröre asıl işverenlik yapanların, azmettirenlerin, vahşet emrini verenlerin bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyoruz. Onlar, bu ülkenin vatandaşı, insanca yaşama hakkına sahip insanlarıydılar. Terör örgütleri, Türkiye'nin mazlumları kucaklamasını, insanlarımızın kardeşçe kucaklaşmasını engellemek isteyen küresel şebekelerin taşeronluğunu üstleniyor. Bu oyuna düşmemeliyiz, düşmeyeceğiz. Terörle, terör örgütleriyle, işbirlikçileriyle, azmettiricileriyle ve destekçileriyle birlikte mücadele edeceğiz. İnsanlarımız ve insanlık için, huzur, refah, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize kast edenleri birlikte alt edeceğiz. Yeniden büyük Türkiye hedefine birlikte yürüyeceğiz."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Bilecik

  ,

  YAŞ

  ,

  Memur

  ,

  Memur-Sen

  ,

  Birlik