Başarılı sporcular ödüllendirildi

Başarılı sporcular ödüllendirildi
Başarılı sporcular ödüllendirildi
- Antalya'da düzenlenen 3. Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonasında başarılı olan 1308 Osmaneli Belediyespor Kulübü sporcuları, ödüllendirildi

BİLECİK (AA) - Antalya'da düzenlenen 3. Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonasında başarılı olan 1308 Osmaneli Belediyespor Kulübü sporcuları, ödüllendirildi.

Belediye Başkanı Münür Şahin, Sosyal Hizmetler Salonu'nda düzenlenen törende, sporcularının şampiyonada kulüp olarak üçüncülük madalyası aldığını ve tarih yazdığını belirterek, "Takımımız 7 madalya aldı. Artık sadece  Türkiye 'de değil Avrupa'da Osmaneli'nin ismini duyurduk. Sporcularımızı ve yöneticilerimizi kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba da Bilecik'te bir ilke imza attıklarını ve bundan sonra daha başarılı olmak için çalışacaklarını söyledi.

Ödül töreninin ardından sporcular Kaymakam Edip Çakıcı'yı ziyaret etti.

Bayan yıldızlar kategorisinde Kezban Şefaat Bugan 55 kiloda Avrupa Şampiyonu, Merve Düzce 59 kiloda Avrupa üçüncüsü, Ayfer Söylemez 29 kiloda Avrupa üçüncüsü, Genç Bayanlar kategorisinde Arzu Demirci 52 kiloda Avrupa ikincisi, Sueda Onat 44 kiloda Avrupa üçüncüsü, Hasena Su Er 55 kiloda Avrupa üçüncüsü, Büyükler Bayan kategorisinde de Esra Gül 53 kiloda şampiyon olmuştu.