BEBKA Kalkınma Kurulu Toplantısı

BEBKA Kalkınma Kurulu Toplantısı
BEBKA Kalkınma Kurulu Toplantısı
BİLECİK (AA) - Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Kalkınma Kurulu İl Danışma Kurulu toplantısı Bilecik'te yapıldı.Bilecik Valisi Ahmet...

BİLECİK (AA) - Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Kalkınma Kurulu İl Danışma Kurulu toplantısı Bilecik'te yapıldı.

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, BEBKA Kalkınma Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, BEBKA Genel Sekreteri Tamer Değirmenci, İl Genel Sekreteri Halis Nalbant ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, illerde yapılan kalkınma kurulu toplantılarının, daha etkili olarak düşünüldüğünü ve yerel hususların öne çıktığını söyledi.

Alınan kararlarda Kalkınma Kurulunda görüşülen konuların, etkili olacağına inandığını ifade eden Nayir, "Son çağrılarda Bilecik önemli bir yer tuttu. Projelerin geçmedeki başarısı kadar uygulamadaki başarısı da önemli" dedi.  

Nayir'in açıklamalarının ardından kalkınma kurulu toplantısı, BEBKA Genel Sekreteri Değirmenci'nin BEBKA faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme, mali destek programları ve güdümlü projeler hakkında bilgi vermesiyle sona erdi.