Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde mezuniyet töreni

Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde mezuniyet töreni
Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde mezuniyet töreni
BİLECİK (AA) - Bilecik Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesinde mezun olan 44 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.İl Milli Eğitim Müdürü...

BİLECİK (AA) - Bilecik Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesinde mezun olan 44 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, yaptığı konuşmada, okulların sadece eğitim hayatını değil aynı zamanda hayata da hazırladığını belirterek, kendilerini geleceğe dönük hazırlamalarını istedi.

Kendisinin de imam hatip ortaokulu mezunu olduğunu ifade eden Altınkaynak, şunları söyledi:

"Burada kendimi evimde hissediyorum. Sizlerle gurur duyuyorum, sizde kendinizle ne kadar gurur duysanız az. Milletimiz, memleketimiz ve insanlık alemi sizlerden çok şey bekliyor. Hedefiniz bundan sonraki eğitim hayatınız olmasın, bundan sonraki hayatınızda da size yakışır şekilde davranmaya ve yaşamaya devam edin. Yarının neler getireceği hiç belli olmuyor, kendinizi ileriye dönük ve iyi şekilde donatın."

Okul Müdürü Halis Çelik de burada elde ettikleri kazanımları ve aldıkları davranışları unutmamalarını isteyerek, toplumun gençlere fazlasıyla ihtiyacının bulunduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından mezun olan öğrencilere diplomalarının verilmesiyle tören sona erdi. 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Anadolu

  ,

  İmam

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  eğitim