Bilecik Belediyesi el sanatları kursları

Bilecik Belediyesi el sanatları kursları
Bilecik Belediyesi el sanatları kursları
BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen el sanatları kurslarının yeni dönemde de devam edeceği bildirildi.Belediyeden yapılan...

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen el sanatları kurslarının yeni dönemde de devam edeceği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde sürdürülen ve mahalleli arasında komşuluk ilişkilerinin canlanmasını sağlayan etkinliklerin sonunda yapılan eserlerin sergileneceği kaydedildi.

Mahalle sakinlerinin aynı zamanda meslek sahibi olarak ailelerinin geçim kaynağına katkıda bulunduğu aktivitelerin Belediye ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde yürütüldüğü belirtilen açıklamada, "Belediye tüm malzeme ve ekipman desteği sağlamaktadır. Ahşap boyama ve dokuma kurslarında eğitim alan kursiyerler zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme fırsatı buluyor. Mahalle sakinleri 5 Ekim gününe kadar kayıt yapabileceği kurslar için pastacılık ve aşçı yardımcılığı eğitimleri, mahalle konaklarında verilecek. Ahşap boyama ve dokuma kursu eğitimleri de Osmanlı El Sanatları Merkezi'nde verilecektir" ifadesinde bulunuldu. 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Belediye

  ,

  eğitim

  ,

  kültür

  ,

  sosyal

  ,

  kayıt