Bilecik Belediyesi'nden Bilecikspor'a destek

Bilecik Belediyesi'nden Bilecikspor'a destek
Bilecik Belediyesi'nden Bilecikspor'a destek
- Bilecik 1. Amatör Liginde mücadele eden Bilecikspor Kulüp Başkanı İsmail Cinoğlu ve teknik heyet Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaret etti

BİLECİK (AA) - Bilecik 1. Amatör Liginde mücadele eden Bilecikspor Kulüp Başkanı İsmail Cinoğlu ve teknik heyet Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaret etti.

Yağcı, ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personelle, 1111 üye hedefi kapsamında yürütülen destek kampanyası için "Bizde varız, Bilecikspor'un yanındayız" sloganıyla, hazırlanan üyelik formlarını imzalayarak Kulüp Başkanı Cinoğlu'na teslim etti.

Bilecikspor'un iyi yerlere geleceğine inandığını belirten Yağcı, "Bilecik heyecanlı bir şehir ancak heyecanını çabuk kaybeden bir şehir. Yani bazen bir işe girişenler belli bir süre sonra kendi başına kalabiliyor. Onun için Bilecikspor bazı dönemlerde hayal kırıklığı yaşamıştır. Benim arzum, yeni başlanan bu yolculukta bu başarıya geldikten sonra Bilecik, spor adına yeni bir hayal kırıklığıyla karşılaşmasın. Onun için de tespitlerime göre sporda başarı ve sürdürülebilirliği sağlamada tesisleşmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Siz, size yakışanı yapıyorsunuz, biz de bize yakışanı zaman geldiğinde inşallah gerçekleştireceğiz" dedi.

Cinoğlu da Yağcı'ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, 11 numaralı forma hediye etti.

 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp

  ,

  forma