Bilecik Belediyesinden iftar

Bilecik Belediyesinden iftar
Bilecik Belediyesinden iftar
- Bilecik Belediyesi tarafından şehit aileleri ve gazi aileleri ile huzurevi ve sevgi evlerinde kalan çocuklara iftar verdi

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi tarafından şehit aileleri ve gazi aileleri ile huzurevi ve sevgi evlerinde kalan çocuklara iftar verdi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki iftara, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül, Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Hayati Durak, şehit ve gazi aileleri ile huzurevi ve sevgi evlerinde kalan çocuklar katıldı.

Yağcı, yapılan duanın ardından yaptığı konuşmada, komşu ülkelerdeki olumsuzluklara karşı her alanda sahip olunan nimetlere şükretmek gerektiğini vurgulayıp, "Bizim inancımız, her an ve her zaman paylaşma üzerine kurulmuş. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, sevginin ve saygının daha üst noktalarda olduğu, paylaşma duygularımnın daha yoğun yaşandığı çok özel ve güzel bir zaman dilimidir. Birbirimizi eleştirme yerine birbirimizi sevmeyi ve hoş görmeyi nasip etsin. Birlik ve beraberlik içinde yaşamayı ve diğer ülkelere de örnek olmayı nasip etsin" şeklinde konuştu.