Bilecik Belediyesinden mukabele

Bilecik Belediyesinden mukabele
Bilecik Belediyesinden mukabele
- Ramazan ayı nedeniyle Bilecik Belediyesi tarafından mahalle konaklarında gerçekleştirilen mukabele programı sona erdi

BİLECİK (AA) - Ramazan ayı nedeniyle Bilecik Belediyesi tarafından mahalle konaklarında gerçekleştirilen mukabele programı sona erdi.

Yağcı, eşi Fatma Yağcı ile birlikte kent merkezindeki 5 mahalle konağı ile Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezi ve Atatürk Okulu'nda yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen ramazan mukabelelerine katılan bayanları ziyaretinde, mahalle konaklarında ibadetlerin yapılmasının kendilerini son derece mutlu ve memnun ettiğini söyledi.

Ramazan Bayramına, sağlık ve mutluluk içerisinde kavuşturması dileğinde bulunan Yağcı, şöyle konuştu:

"Göreve geldiğimizden itibaren vatandaşlarımızın ne tür talebi varsa onu yerine getirmeye çalıştık. Gençlerimiz bizden spor alanları istedi, bunu yaptık. Çocuklarımız bizden park ve oyun alanları istedi, şehrimizin her noktasında 100'e aşkın park ve oyun grubunu hizmetine sunduk. Diğer yandan vatandaşlarımız ve mahalle sakinlerimizin birlik ve beraberliğini, kardeşlik ve komşuluk ilişkilerini geliştirme adına mahalle konakları yaptık. Bunları yapmaya ve geliştirmeye de devam edeceğiz. Bu birlik ve beraberliğin bozulmaması için elimizden geleni yapmalıyız. İnsan, hiçbir zaman hatasız olmaz. Lütfen birbirimizin hatasını hoş görelim ve onun düzeltilmesine ilişkin güzel şekilde davranış gösterelim.''