Bilecik Belediyesine motorize ekip

Bilecik Belediyesine motorize ekip
Bilecik Belediyesine motorize ekip
BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşlara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla motorize ekip...

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşlara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla motorize ekip kurulduğu bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, gelişen ve büyüyen kentin daha kaliteli ve hızlı bir hizmet alması amacıyla gerekli araç ve ekipman temininin devam ettiği belirtilerek, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine kazandırılan 11 araçtan sonra Zabıta Müdürlüğüne alınan motosikletlerin, teslim edildiği kaydedildi.

Zabıta Müdürü Erdem Tetik, yaptığı açıklamada, birime yeni araçları kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Şehrimiz, her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Tabi bizim de bu hıza yetişmek ve verimli bir hizmet almak için yeni araç ve ekipmana ihtiyacımız oluyor. Yeni motosikletimizle şehrimize, insanlarımıza daha hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verebileceğimizi düşünüyoruz. Bizim gibi hareketli birimler için araç, son derece önemli. Bu aracımızla olaylara daha kısa sürede ulaşmakla birlikte personelimizin vakit kaybını önlenmiş olacak ve onların motivasyonunu sağlayacak" dedi. 

 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  derece

  ,

  hizmet