Bilecik Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak'tan uyarı

Bilecik Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak'tan uyarı
Bilecik Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak'tan uyarı
BİLECİK (AA) - Bilecik Milli Eğitim İl Müdürü İsmail Altınkaynak, velilerin öğrencilerini karne notları gibi sebeplerle üzmemeleri gerektiğini...

BİLECİK (AA) - Bilecik Milli Eğitim İl Müdürü İsmail Altınkaynak, velilerin öğrencilerini karne notları gibi sebeplerle üzmemeleri gerektiğini bildirdi.

Altınkaynak, 2014-2015 eğitim öğretim yılının yarı yıl tatili nedeniyle yaptığı açıklamada, 34 bin 987 öğrencinin 23 Ocak'ta tatile gireceğini ve 9 Şubat'ta eğitime devam edileceğini belirterek, dönem boyunca öğrencilerin akademik, kültürel, sosyal ve sportif alanlarda geliştirilmelerine yönelik çalışmalar gerçekleştirildiğini kaydetti.

Okulların ve kurumların fiziki açıdan bakım, onarım ve diğer ihtiyaçları ile güvenliği tehdit eden unsurların ortadan kaldırılmasına yönelikte gerekli çalışmaların yapıldığını ifade eden Altınkaynak, "Velilerimiz öğrencilerimizi karne notları gibi sebeplerle üzmemeli. Öğrencilerimizin tatilde öncelikle dinlenmelerini ive kitap okumalarını istiyoruz. Öğrencilerimiz, aileleriyle birlikte akraba ve dost ziyaretleri yapsınlar. İmkanı olanlar oturduğu yerin dışına gezi düzenlesinler" dedi.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  kitap

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal

  ,

  2015