Bilecik Otogarı'nda düzenleme

Bilecik Otogarı'nda düzenleme
Bilecik Otogarı'nda düzenleme
BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından mevcut otogar alanına yeni düzenleme getirildiği bildirildi.Belediyeden yapılan...

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından mevcut otogar alanına yeni düzenleme getirildiği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, otogar içindeki araç yoğunluğunun artmasından dolayı halkın ve esnafın daha rahat ve verimli kullanımını sağlamak amacıyla yeni düzenleme ve uygulama yapıldığı kaydedildi.

Otogar içindeki işleyişi bozacak parkları önlemek amacıyla belirli alanlara park yasağı getirildiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Misafir otoparkında araç bekleme süresi olan 10 dakika aşan duraklama ve beklemelerde otogar üstü olarak bilinen büyük otopark alanında uzun süreli park yapabilecekler. Vatandaşların ve otogar esnafının yol işgaline ve gecikmemelere maruz kalmamaları adına yapılan uygulama mevcut otogar zabıtasının denetimi altında sağlanacak. Otogar içinde ulaşımı olumsuz etkileyen ve düzenlemelere aykırı hareket eden araç ve kişilere idari yaptırım uygulanacak."


    ETİKETLER:

    Bilecik

    ,

    Otogar