"Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi

"Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi
"Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi
- Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce düzenlenen "Bilecik proje takımı için proje döngüsü yönetimi" eğitimine katılan kursiyerlere sertifikaları verildi

BİLECİK (AA) - Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Teknik Destek Programı kapsamında İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce düzenlenen "Bilecik proje takımı için proje döngüsü yönetimi" eğitimine katılanlara sertifikaları verildi.

Vali yardımcısı Ekrem Ballı, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda Uzman Nilüfer Arıak tarafından verilen ve 5 gün süren eğitim sonunda düzenlenen katılım belgesi töreninde, proje hazırlama konusunda eğitim ihtiyacının bir ölçüde giderilmeye çalışıldığını ve eğitimin verimli geçtiğini söyledi.

Eğitimin proje hazırlama ve uygulama aşamasında katkı sağlayacağını belirten Vali Yardımcısı Ballı, "Kurum ve kuruluşlarımızın proje odaklı çalışmaları, ilimizin çeşitli kaynaklardan daha çok hibe almasını sağlayacaktır. Valiliğimiz Avrupa Birliği Projeler Koordinasyon Merkezi, bu konuda eğitim, bilgilendirme ve teknik desteği sağlamaya devam edecektir. Eğitimde edindiğiniz bilgileri uygulayarak hem deneyim ve birikiminizi artıracak, hem de kurumunuza katkı sağlamış olacaksınız" dedi.

Konuşmanın ardından Vali Yardımcısı Ballı, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mahmut Baytüz ve eğitmen Arıak tarafından eğitime katılan 37 katılımcıya katılım belgesi verildi.