Bilecik Ülkü Ocakları'ndan anma programı

Bilecik Ülkü Ocakları'ndan anma programı
Bilecik Ülkü Ocakları'ndan anma programı
BİLECİK (AA) - Bilecik Ülkü Ocakları tarafından hayatını kaybeden Ege Üniversitesi öğrencisi  Fırat Yılmaz Çakıroğlu için "Ahde vefa -Son ülkü...

BİLECİK (AA) - Bilecik Ülkü Ocakları tarafından hayatını kaybeden Ege Üniversitesi öğrencisi  Fırat Yılmaz Çakıroğlu için "Ahde vefa -Son ülkü şehidi" adlı anma programı düzenlendi.

İl Başkanlığı binası önünde toplanan grup, sloganları atarak Tevfikbey Caddesi'nden Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ne yürüdü.

Burada bir konuşma yapan Bilecik Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fazlı Güner, Türk'ün olduğu her yerde ülkücü hareket mensuplarının şehitleri olduğunu belirterek, verilen her şehit ile davalarının daha da büyüdüğünü söyledi.

MHP İl Başkanı Ahmet Gürses, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, MHP İl ve İlçe teşkilat üyeleri ile Ülkü Ocakları üyelerinin katıldığı program, MHP'nun merhum eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in bir dönem avukatlığını yapan Himmet Kayhan tarafından konferans verilmesi, "Çakıroğlu" adlı oratoryo gösterisiyle sona erdi.