Bilecik Valisi Nayir, üniversite öğrencileriyle buluştu

Bilecik Valisi Nayir, üniversite öğrencileriyle buluştu
Bilecik Valisi Nayir, üniversite öğrencileriyle buluştu
BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.Vali Nayir,...

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Vali Nayir, üniversitenin kütüphane ve bilgi merkezinde, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, üniversite Genel Sekreteri Rüştü Mumcu, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Işık ile öğretim görevlilerinin katıldığı etkinlikte, öğrencilerle sohbet etti.    

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan ve üniversite yıllarındaki anılarını anlatan Vali Nayir, "Başarılı ve nitelikli gençlerin olması ülkemiz için bir ümit kaynağı. Bu dönem ayaklarınızın üzerinde durma, kabiliyetlerinizin geliştiği, geleceğe daha net bakabildiğiniz ve sorumlulukları üstlenme dönemi. Şu an yaşadığınız dönemin kıymetini iyi bilin" dedi.

Prof. Dr. Özcan da yerleşkede öğrencilerin her türlü imkana sahip olduğunu bildirerek, hedeflerini ve gayelerini iyi belirlemelerini istedi.

Emniyet Müdürü Bektaş ise sosyal medyanın tehlikeli yönlerinin de bulunduğunu, kullanırken dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Kütüphanenin, okuma salonları ile grup çalışmaları için özel odaların 24 saat hizmet verdiği kaydedildi.