Bilecik Valisi Nayir'dan Gölpazarı ilçesine ziyaret

Bilecik Valisi Nayir'dan Gölpazarı ilçesine ziyaret
Bilecik Valisi Nayir'dan Gölpazarı ilçesine ziyaret
BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Nayir, Gölpazarı ilçesinde ziyaret ve bazı etkinliklere katıldı.Nayir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Alper...

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Nayir, Gölpazarı ilçesinde ziyaret ve bazı etkinliklere katıldı.

Nayir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, POMEM Müdürü Sadettin Aksoy ile birlikte Ağrı'nın Eleşkirt Kaymakamlığı'ndan Gölpazarı Kaymakamlığı görevine atanan Tuncay Topsakaloğlu'nu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.  

Burada ilçe hakkında bilgi alan ve bir süre sohbet eden Vali Nayir ve beraberindekiler, Gölpazarı Açık Ceza İnfaz Kurumunda, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner'inde katıldığı "Adalet şehitleri" fidan dikimi ve "40 hadis" konulu bilgi yarışmasında dereceye giren hükümlülere belge dağıtım törenine katıldı. 

İlçe Müftülüğünce düzenlenen "40 Hadis" konulu bilgi yarışmasında dereceye giren ve mesleki eğitim kurslarında başarılı olan hükümlülere belgelerinin verilmesinin ardından program, şehit düşen hakim ve cumhuriyet savcıları ile ceza infaz kurumlarında görevde iken şehit olan görevliler anısına hazırlanan "Adalet şehitleri" sahasına 350 adet ceviz fidanı dikimiyle sona erdi.