Bilecik Valisi Nayir'den okul ziyareti

Bilecik Valisi Nayir'den okul ziyareti
Bilecik Valisi Nayir'den okul ziyareti
BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, taşımalı eğitim gören Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemede bulundu.Vali Nayir,...

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, taşımalı eğitim gören Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemede bulundu.

Vali Nayir, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette  Okul Müdürü Meryem Avcu'dan bilgi aldı. 

Öğretmenlerle bir araya gelen Nayir, eğitimin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini ifade ederek, "Ülkemizin geleceğine yönelik görevler yapıyorsunuz. Ülkeler, eğitimden beklentilerini her zaman yüksek tutmuştur. Öğretmenlerimizin üzerinde büyük bir yük ve sorumluluk olduğunu biliyoruz. Herkes, kendi görevini önemli bir görev saymalıdır. Yaptığınız işi önemseyin. Sizlerin başarısı, ülkemizin, valiliğimizin ve genel idarenin başarısı olacaktır. Başarı tek kişinin başarısı değildir" ifadesinde bulundu.

Daha sonra sınıfları gezen ve öğrencilerle sohbet eden Vali Nayir, taşımalı eğitimle okula gelen öğrencilere, sürücülerin kurallara uyup uymadıklarını ve taşımalı sistemden memnun olup olmadıklarını sordu.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Anadolu

  ,

  Sohbet

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  zaman