Bilecik Valisi'nden iftar yemeği

Bilecik Valisi'nden iftar yemeği
Bilecik Valisi'nden iftar yemeği
- Vali Nayir, HSYK Kararnamesiyle tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe'ye iftar yemeği verdi

BİLECİK (AA) - Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) kararnamesiyle tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe'ye iftar yemeği verdi.

Polisevi'ndeki iftara, Vali Nayir ve eşi Münevver Nayir, 2. Jandarma Eğitim Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç ve eşi Nesrin Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Yaşar, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aktepe, Baro Başkanı Halime Aynur, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Murat Darçın, Vali Yardımcıları, 9. Jandarma Eğitim Komutanı Albay Mehmet Yiğit ile emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

Vali Nayir, tayini çıkan Yaşar ve Aktepe'ye Bilecik'e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Yaz kararnamesiyle Cumhuriyet Başsavcısı Yaşar, Denizli Cumhuriyet Savcılığına, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aktepe'de İstanbul hakimliğine atandı.