Bilecik Yüzme Havuzu hizmete açıldı

Bilecik Yüzme Havuzu hizmete açıldı
Bilecik Yüzme Havuzu hizmete açıldı
- 2013 yılında yapımına başlanan ve 3 milyon 964 bin lira maliyetli 500 kapasiteli kapalı yüzme havuzu faaliyetlerine başladı

BİLECİK (AA) - 2013 yılında yapımına başlanan ve 3 milyon 964 bin lira maliyetli 500 kapasiteli kapalı yüzme havuzu faaliyetlerine başladı.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ve üyeleri ile daire müdürleri, yüzme havuzu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hasan Kocatepe, ulusal standartları uygun havuzun yüzme yanında step, aerobik salonu ve masa tenisi gibi çok amaçlı olarak kullanılacağını bildirdi.

Salonun çok amaçlı olarak kullanılabileceğini bildiren Vali Nayir, "Salonun eksiklikleri tamamlandı ve halkımızın hizmetine sunuldu. Havuz daha çok eğitim amaçlı kullanılacak. Bunun yanında halkımız da, kurumun belirlediği günlerde havuzdan faydalanabilecek. Bilecik sporuna önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.