Bilecikspor'dan Vali Nayir'a ziyaret

Bilecikspor'dan Vali Nayir'a ziyaret
Bilecikspor'dan Vali Nayir'a ziyaret
- Bilecik 1. Amatör Ligi'nde mücadele eden Bilecikspor Kulüp Başkanı Cinoğlu, Vali Nayir'i ziyaret etti

BİLECİK (AA) - Bilecik 1. Amatör Ligi'nde mücadele eden Bilecikspor  Kulüp Başkanı İsmail Cinoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet Vali Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.

Vali Nayir, Kulüp Başkanı Cinoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ve beraberindekileri kabulünde, önemli olanın yönetimin ve sporcuların başarısı olduğunu, başarıyla birlikte ilgi ve desteğin de artacağını söyledi.

Yönetimin sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde görev yaptığını belirten Nayir, şöyle konuştu:

"İlin tanıtımının ve adının duyurulması konusunda sporun önemli bir yeri var. Bilecik'teki sanayici ve adamlarımızın sosyal sorumluluğu gönüllü olarak yerine getirmesini bekliyoruz. Spor yaygınlaşmalı, yaygınlaşması için de başarı gerekir. Başarılar elde edilebiliyorsa insanları sahalara topluyorsunuz, başarısızlık varsa grubu toplamayı zorlaştırıyor. Sahipsizlik olunca başarı düşüyor, başarı düşünce ilgi de düşüyor. Başarı gelince de ilgi geliyor. Yönetim olarak bir sorumluluk aldınız, başarılar diliyorum. Sizin ilgi ve alakanız başarıyı beraberinde getirirse insanlarımız da gönüllü destek verebilirler."

Cinoğlu, Nayir'e, 11 numaralı forma hediye etti.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  spor

  ,

  Hediye

  ,

  ,

  sosyal

  ,

  Kulüp

  ,

  forma

  ,

  yönetim