Bilecik'te aday memurlar yemin etti

Bilecik'te aday memurlar yemin etti
Bilecik'te aday memurlar yemin etti
- Bilecik Valiliği emrine atanan ve adaylık süreçleri sona eren memurlar, düzenlenen törenle yemin etti

BİLECİK (AA) - Bilecik Valiliği emrine atanan ve adaylık süreçleri sona eren memurlar, düzenlenen törenle yemin etti.

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Planlama uzman yardımcısı Barış Atlı ile Özel Kalem Müdürlüğünde çalışan V.H.K.İ. Gözde Küçükkaya, yemin ederek asil memur oldu.

Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen yemin törenine, aday memurların yanı sıra Vali Yardımcıları Metin Çınar, Hıdır Kahveci, Mehmet Taşdöğen, Ekrem Ballı ve Halil İbrahim Acır, valilik kurum müdürleri ile personel katıldı.

Vali Yardımcısı Çınar, yaptığı konuşmada, memurların kurumca belirlenen temel hazırlayıcı ve uygulamalı eğitim sınavlarında başarılı olduklarını ve olumlu sicil aldıklarını söyledi.

Adayların staj döneminin sona erdiğini ifade eden Vali Yardımcısı Çınar, "Asli devlet memurluğuna atanmalarına karar verilen bu personellerimiz, adaylık dönemlerinde gösterdikleri çalışma, disiplin, beceri ve görev yaptıkları birimde aldıkları olumlu sicilleri nedeniyle adaylıkları kaldırılarak asil devlet memur olarak atanmaya hak kazanmışlardır. Memur arkadaşlarımızın yapacakları çalışmalarla daha güzel yerlere geleceklerine inanıyorum. Genç arkadaşlarıma yaşantılarında başarılar diliyorum" dedi.

Vali Yardımcılarının ve daire müdürlerinin başarı temennisinde bulunduğu aday memurlar, ellerini Türk bayrağına koyarak yemin etti.

 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Aday

  ,

  Memur

  ,

  Daire

  ,

  personel

  ,

  eğitim

  ,

  kurum

  ,

  genç