Bilecik'te "Aile içi şiddet" semineri düzenlendi

Bilecik'te "Aile içi şiddet" semineri düzenlendi
Bilecik'te "Aile içi şiddet" semineri düzenlendi
BİLECİK (AA) - Bilecik İl Müftülüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğinde "Aile içi şiddetin önlenmesi" konulu seminer...

BİLECİK (AA) - Bilecik İl Müftülüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğinde "Aile içi şiddetin önlenmesi" konulu seminer düzenlendi.

Bilim Sanat Merkezi Toplantı Salonu'nda düzenlene seminere, İl Müftü Yardımcısı Ahmet Tokgöz, Bilecik Kadın Konukevi Müdür Vekili Mutlu Uçar, İl Müftülüğü Din Hizmetleri Şube Müdürü Hüseyin Aksoy ve Kuran Kursu öğreticileri ile vatandaş katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Tokgöz, Diyanet İşleri Başkanlığının gerek konuşmalarda gerekse vaazlarda "Aile içi şiddetin önlenmesi" konularında bilgiler aktarılmasını ve gündeme getirilmesini istediğini belirterek, konuları Kuran ayetleri ve hadisler ışığında sürekli olarak insanlara anlatmaya çalıştıklarını kaydetti.

Bilecik Kadın Konukevi Müdür Vekili Uçar tarafından verilen seminer, Kuran kursu öğreticileri tarafından hazırlanan programların sunumu ile sona erdi.