Bilecik'te, AK Parti Gençlik Kolları Kongreleri tamamlandı

Bilecik'te, AK Parti Gençlik Kolları Kongreleri tamamlandı
Bilecik'te, AK Parti Gençlik Kolları Kongreleri tamamlandı
BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik'te il ve ilçe gençlik kolları kongreleri tamamlandı.AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, AA...

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik'te il ve ilçe gençlik kolları kongreleri tamamlandı.

AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, il ve ilçe başkanlığı kongrelerinin tek liste adaylarla birlik ve beraberlik içinde tamamlandığını söyledi.

Yılmaz, tamamlanan kongrelerde, gençlik kollarında yapılan yenilenmelerle birlikte 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlere hazır olduklarını ve Bilecik'ten 2 milletvekili çıkartmak için, ilçe teşkilatlarıyla beraber gerekli bütün çalışmaları yapacaklarını belirtti.

AK Parti'de milletvekilliği aday adaylığı sürecinin başladığını ve bu süreç içerisinde, gerek il gerekse ilçe teşkilatlarıyla beraber tarafsız kalacaklarını ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:

"Görevi teslim aldığımız andan itibaren, orta vadede mevcut söylem ve eylemlerimizi kuvvetlendirerek, ilaveten yeni argüman ve enstrümanlar üreterek, teşkilatlarımızın etkinliğini arttırmayı hedeflemekteyiz. Zaman içerisinde de bu planlarımızı hayata geçireceğiz. AK Gençlik Bilecik, üniversite bünyesinde de en etkin siyasi aktörü olarak çalışmasını sağlayacak ve burada yetişen kardeşlerimizin gittikleri coğrafyalara, fert fert nitelikli bireyler halinde katma değer oluşturmalarını sağlamak da bu hedeflerimizin arasında yer alacak. Ancak şu an ki öncelikli hedefimiz Bilecik'te 2 milletvekili çıkartmak ve Ankara 'da 2 makamla temsil edilmek. Bunun için de gerekirse bütün kapıları tek tek çalacağız ve çalışmalarımızı yapacağız."

Yılmaz, Bozüyük ilçesinde Kadir Ünal, Osmaneli ilçesinde Yasin Akçay, Söğüt ilçesinde Emrah Yüceışık, Gölpazarı ilçesinde Özgür Ünal, İnhisar ilçesinde Okan Şanlı, Pazaryeri ilçesinde Serkan Yağcı ve Yenipazar ilçesinde Betül Zeval Uyar'ın Gençlik Kolları Başkanlıklarına seçildiğini sözlerine ekledi.