Bilecik'te "antrenör" toplantısı

Bilecik'te "antrenör" toplantısı
Bilecik'te "antrenör" toplantısı
BİLECİK (AA) - Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız başkanlığında "antrenör" değerlendirme ve koordinasyon toplantısı...

BİLECİK (AA) - Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız başkanlığında "antrenör" değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

Yıldız, Spor Salonu Toplantı Salonu'nda, şube müdürleri ve antrenörlerin katıldığı toplantıda, antrenörlerin kurumun asli unsurları ve kentte spor yapan genç , çocuk , engelli , hasta, yaşlı olmak üzere tüm sporculardan sorumlu olduklarını söyledi.

Planlı, sistematik ve programlı çalışılması gerektiğinin altını çizen Yıldız, "Sorunlara çözümler üreterek çalışmalarınızı daha verimli hale getirmeye çalışacağız. Yeter ki, bir şeyler ortaya koyun ve kararlı, gayretli, inatçı, tuttuğunu çekip koparan, mücadeleci olun.  Biz de üzerimize düşeni yaparız. Bizim tek isteğimiz, kayaların arasından tüm zorluklara rağmen çıkmayı başarmış filiz gibi zorluklar karşısında yıkılmadan, daha da güçlenerek verimli çalışmalarınızdır" dedi.

Toplantıda, antrenörlerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü. 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  spor

  ,

  Çocuk

  ,

  genç

  ,

  engelli

  ,

  Aslan