Bilecik'te "antrenör" toplantısı

Bilecik'te "antrenör" toplantısı
Bilecik'te "antrenör" toplantısı
BİLECİK (AA) - Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız başkanlığında "antrenör" değerlendirme ve koordinasyon toplantısı...

BİLECİK (AA) - Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız başkanlığında "antrenör" değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

Yıldız, Spor Salonu Toplantı Salonu'nda, şube müdürleri ve antrenörlerin katıldığı toplantıda, temel amaçlarının başarılı antrenörlerin görüşlerini alarak, örnek teşkil etmesi açısından diğer antrenörlerin de kendi branşlarında başarıyı uygulayabildikleri ölçüde uygulamalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Antrenörlerin kurumun hammaddesi olduklarını vurgulayan Yıldız, "Bu beklentimizin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Çalışmalarınızda alt yapıyı siz oluşturun biz de her konuda sizin önünüzü açalım ama alt yapıyı oluşturacak olan sizlersiniz. Mazeretlere sığınacak vaktimiz yok, artık çalışmak ve başarılı olmak vaktidir" dedi.

Antrenörlerin genel durumu ve başarı değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, çalışma programları, antrenörlerin sporcu sayıları, gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi yapıldı.