Bilecik'te "CHP Genişletilmiş Örgüt Toplantısı" yapıldı

Bilecik'te "CHP Genişletilmiş Örgüt Toplantısı" yapıldı
Bilecik'te "CHP Genişletilmiş Örgüt Toplantısı" yapıldı
- CHP İstanbul Milletvekili Oran: "Siyaset kurumunun halkın sorunlarına çözüm üretmesi ve halkın sorunlarına hizmet etmesi gerekirken, siyasetçiler kendi gündemleriyle halkın gündemini bir anlamda çalıyorlar"

BİLECİK (AA) -   CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Siyaset kurumunun halkın sorunlarına çözüm üretmesi ve halkın sorunlarına hizmet etmesi gerekirken, siyasetçiler kendi gündemleriyle halkın gündemini bir anlamda çalıyorlar" dedi.

Partisinin Genişletilmiş Örgüt toplantısına katılmak üzere Bilecik'e gelen Oran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşların oylarıyla seçildiğini ve bu nedenle tarafsız olması gerektiğini söyledi.

Oran, "Siyaset kurumunun halkın sorunlarına çözüm üretmesi ve halkın sorunlarına hizmet etmesi gerekirken, siyasetçiler kendi gündemleriyle halkın gündemini bir anlamda çalıyorlar" ifadesini kullandı.

Bank Asya yönetiminin, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devrine ilişkin değerlendirme yapan Oran, Bank Asya yönetiminin, TMSF'ye devrini eleştirdi.

Oran, daha sonra Belediye Kültür sitesinde basına kapalı genişletilmiş örgüt toplantısına katıldı. Oran ayrıca esnaf ziyaretinde bulundu.