Bilecik'te İl Encümeni toplantısı

Bilecik'te İl Encümeni toplantısı
Bilecik'te İl Encümeni toplantısı
BİLECİK (AA) - Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, meclis...

BİLECİK (AA) - Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, meclis üyeleri ile ilgili daire müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda, İl Özel İdaresine ait merkez Pelitözü köyü, Çivilik mevkisine yapılan katı maden atık düzenli depolama sahasına atık kabulü işlemlerinde araç başına alınacak bedelin belirlenmesi, ruhsatsız geçici kullanılan prefabrik konutu yapan kişiye imar para cezası ve yapının yasal hale getirilmesi için bir ay süre verilmesi, İl Özel İdaresine ait Gazipaşa Mahallesi Dedeoğlu Caddesi'ndeki işyerinin kira süresinin uzatılması, Söğüt ilçesindeki maden işletme ruhsatının başka bir firmaya devredilip devredilemeyeceği, birleştirme ve ifraz işlemleri ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Daha sonra Vali Nayir başkanlığında Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci ve Bozüyük Kaymakamı Köksal Şakalar ile Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Bozüyük OSB toplantısı gerçekleştirildi.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  OSB

  ,

  Maden

  ,

  Daire

  ,

  Para

  ,

  gündem

  ,

  sanayi

  ,

  kira

  ,

  yönetim