Bilecik'te "Kış geldi, sen de elini uzat" kampanyası

Bilecik'te "Kış geldi, sen de elini uzat" kampanyası
Bilecik'te "Kış geldi, sen de elini uzat" kampanyası
- AK Parti Bilecik İl Gençlik Kollarınca "Kış geldi, sen de elini uzat" yardım kampanyası başlatıldı

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik İl Gençlik Kollarınca "Kış geldi, sen de elini uzat" yardım kampanyası başlatıldı.           

AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kurt, yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için Bilecik'te özel bir giyim mağazası ile ortaklaşa "Bir mont bir bot" kampanyası başlattıklarını bildirdi.

Kampanyaya, yardım etmek isteyen vatandaşların, mağazaya 60 lira ödeyerek yardım edebileceğini anlatan Kurt, şunları kaydetti:

"Ödenen ücret karşılığında bir mont ve bir bot verilecek. AK gönüllü geçler olarak çocukların soğuklarda üşüdüklerine ve bu duruma tepkisiz kalmak istemedik. İşe çevremizden başlamak istedik. Biz, Bilecik'te üşüyen çocuk olmasın istiyoruz. Bu yüzden kampanyamızı başlattık. Başlattığımız kampanyada öncelikli hedefimiz , 'Bir elin verdiğini diğer el görmesin' bu şiarla çıktığımız yolda, yardım etmek isteyen vatandaşlarımız belirlediğimiz giyim mağazasına giderek 60 lira karşılığında ihtiyaç sahibi çocuklara yardım edebilecekler. Belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklar ise verilen bu ücretler karşılığında bir mont ve bir bot alma hakkına sahip olacaklar."