Bilecik'te protokol bayramlaştı

Bilecik'te protokol bayramlaştı
Bilecik'te protokol bayramlaştı
BİLECİK (AA) - Bilecik'te, Kurban Bayramı dolayısıyla protokol üyeleri bayramlaştı.Vali Ahmet Hamdi Nayir, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde,...

BİLECİK (AA) - Bilecik'te, Kurban Bayramı dolayısıyla protokol üyeleri bayramlaştı.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ve üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti ile sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle vatandaşların katıldığı bayramlaşmada, bayramların sosyal birlikteliğin pekiştiği, yardımlaş ve dayanışmanın geliştiği günler olduğunu anımsattı.

Bunun en güzel fotoğrafını da bu tür toplu bayramlaşmalarda görüldüğünü ifade eden Vali Nayir, "Toplumdaki ayrımların kalktığı, hep birlikte, bir vücut olduğumuzun görüntüsünü buradan veriyoruz. Dileriz ki, bayramlarımız, hep gururla, bu şuurla, yeni yetişen gençlerimize, çocuklarımıza da sirayet ederek, eski tadında devam ediyor olsun" dedi.

Vali Nayir daha sonra beraberindekilerle birlikte Huzurevi ve Sevgi evlerini ziyaret ederek, bayramlaştı.