Bilecik'te, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı

Bilecik'te, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı
Bilecik'te, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı
BİLECİK (AA) - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, belediye tarafından kente kazandırılan "Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi"nde mahalle sakinleriyle...

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, belediye tarafından kente kazandırılan " Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi"nde mahalle sakinleriyle birlikte spor yaptı.          

Yağcı, spor merkezindeki aletleri kullanarak, güzel bir projeyi uygulamaya koyduklarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Merkezin birçok anlamda güzel hizmetler vereceğine inandıklarını ifade eden Yağcı, "Uygulamaya koyduğumuz merkezimiz, bayan mahalle sakinlerimize güzel ve verimli zaman dilimi geçirmelerine imkan verecek. Fiziki mekanlar her zaman yapılır. Ancak bu mekanlara anlam kazandıranlar insanlardır. Mahallemizdeki bayanlarımızı burada gerek sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için gerekse verimli bir zaman dilimi geçirmeleri için davet ediyoruz" dedi.

Spor eğitmeni Ruhan Aslan da spor merkezinde, 8 koşu bandı ve 6 bisikletin yanı sıra plates ve step aerobik malzemeleri ile donatıldığını bildirdi.