Bozüyük Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı

Bozüyük Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı
Bozüyük Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı
BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında yapıldı.Kültür merkezi meclis salonunda,...

BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında yapıldı.

Kültür merkezi meclis salonunda, 14 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Plan ve Bütçe ile İmar Komisyonları ve encümen üyelerinin seçimi yapıldı. Toplantıda, Plan ve Bütçe Komisyonuna AK Parti 'den Kemal Turgut ve Mehmet Bal, MHP 'den ise Nizamettin Kırkan seçilirken, İmar komisyonu üyelikleri de AK Parti 'den Mehmet Doğan Tunç ve Uğur Soylu, MHP'den İsmet Ülken seçildi. Encümen üyelikleri seçiminde yapılan 2 oylamada eşitlik bozulmazken, yapılan kurada MHP'den Şaban Duman, AK Parti'den Hüseyin Kösemen encümen üyesi oldu.

Marmara Belediyeler Birliği'ne üye olunması ve üye seçilmesi konusunun görüşülmesinde, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Başkan Yardımcısı Hayrettin Eldemir, oy birliği ile belediyeler birliği üyeliklerine seçildi.

Toplantı, Plan ve Bütçe ile İmar Komisyonuna sevk edilen maddelerin görüşülmesi için 10 Nisan Cuma günü ikinci birleşimini yapacak.