Bozüyük Belediyesi yaz spor okulları

Bozüyük Belediyesi yaz spor okulları
Bozüyük Belediyesi yaz spor okulları
BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi'nin düzenlediği futbol yaz spor okullarına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.Belediye Başkanı Fatih...

BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi'nin düzenlediği futbol yaz spor okullarına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe stadında düzenlenen sertifika töreninde, sporun önemini değinerek, sporcuların her zaman yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Yaz spor okullarında çocuklara ellerinden gelen desteği verdiklerini ifade eden Bakıcı, "Evinden çıkmayan bilgisayar başında büyüyen çocuklar olmasınlar, spor ile sosyalleşsinler ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için yapmış olduğumuz etkinliklere ve kurslara gösterilen yoğun ilgiden dolayı anne ve babalara da teşekkür ederim. Çocuklarımızın farklı spor dallarında yeteneklerini geliştirmesi için onlara her zaman destek ve yardımcı olacağız" dedi.
      Bakıcı, "Her mahalleye sentetik saha" projesi ile çocukların spora olan ilgilerini arttırmayı hedeflediklerini ve güvenli oyun alanları oluşturmayı istediklerini sözlerine ekledi.

Konuşmanın ardından Bakıcı ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Rıdvan Güner, farklı yaş gruplarındaki öğrencilere sertifikalarını verdi. Bakını daha sonra öğrencilerle birlikte maç yaptı.