Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi'nde mezuniyet töreni

Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi'nde mezuniyet töreni
Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi'nde mezuniyet töreni
BİLECİK (AA) - Bozüyük İMKB Anadolu Lisesinde, 6'ncı dönem mezun olan 114 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.Okul Müdürü Halil Ünal, yaptığı...

BİLECİK (AA) - Bozüyük İMKB Anadolu Lisesinde, 6'ncı dönem mezun olan 114 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.

Okul Müdürü Halil Ünal, yaptığı konuşmada, yeni dönem mezunlarının, kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek, "Dört yılın başından beri beraberiz onlarla. Bu süreç içerisinde bize gelip  'Siz çocuğumuzu bizden daha iyi tanıyorsunuz' diyen anne babalar oldu" dedi.

Mezun öğrencilere başarılar dileyen Ünal, "Çocuklarımız bu dört sene içerisinde 40 santim boy atmakla kalmadılar, geleceğe yönelik oldukça iyi bir eğitim de aldılar. Burada, bilmeleri gereken pek çok şeyi de öğrendiler. Özellikle bu dönem mezunları için ben, çalışma arkadaşlarımla öğrencilerimizin başarılarını da muhtemel başarısızlıklarını da bir hak ve sorumluluk olarak şimdiden sahipleniyoruz. Öğrencilerimizin emeklerimizi boşa çıkarmayacaklarına inanıyorum" ifadesinde bulundu.

Okul birincisi Semiha Çoban da diplomasını okul birincisi olarak almakla hayallerinin ilk adımını gerçekleştirdiğini, bu hayalini gerçekleştirirken kendisine destek olan ailesine, öğretmenlerine ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından okul birincisi Çoban, kütüğe ismini çakarken, 4 yıllık ortalamaya göre ilk üçe giren öğrencilere belge verildi.


  ETİKETLER:

  İMKB

  ,

  Bilecik

  ,

  Anadolu

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  belge

  ,

  eğitim

  ,

  çoban