Bozüyük TSO'dan iftar

Bozüyük TSO'dan iftar
Bozüyük TSO'dan iftar
BİLECİK (AA) - Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından iftar programı düzenlendi.TSO Başkanı Buğra Levent, bir dinlenme tesislerinde...

BİLECİK (AA) - Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından iftar programı düzenlendi.

TSO Başkanı Buğra Levent, bir dinlenme tesislerinde geleneksel düzenlenen ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Kaymakam Köksal Şakalar, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, adamları ile yönetim kurulu üyelerinin katıldığı iftar programında, 7 Mayıs 2013'de göreve geldikleri günden itibaren kentte Gümrük Müdürlüğü kurulması, lojistik merkez projesinin hayata geçirilmesi, OSB'nin yeni yatırımcılara açılması ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yeni sanayi sitesi kurulması yönündeki çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

Lojistik merkez projesi hakkında açıklama yapan Levent, "Geçtiğimiz günlerde çıkan hızlı kamulaştırma kararının ardından sürecin daha hızlı ilerleyeceğini ve 2016 yılı sonuna kadar bölgedeki sanayicilerin ve firmaların hizmetine açılacağını umuyoruz. Gümrük Müdürlüğü lojistik merkez projesine bağlı. Lojistik Merkezin oluşması ile birlikte Gümrük Müdürlüğünün oluşturması için çaba göstereceğiz" dedi.

Levent, yeni hizmet binasının yapımı için 29 Temmuzda ihaleyi tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.