Bozüyük'te 11. sentetik saha açılışı

Bozüyük'te 11. sentetik saha açılışı
Bozüyük'te 11. sentetik saha açılışı
- Bozüyük Belediyesi tarafından yaptırılan sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile çocuk parkı düzenlenen törenle hizmete girdi

BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi tarafından yaptırılan sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile çocuk parkı düzenlenen törenle hizmete girdi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Akpınar Mahallesi'ndeki açılışta, ülkenin huzur içinde yaşarken, şer odakların ülkedeki huzuru bozmaya yönelik çalışmaya devam ettiğini kaydetti.

Bir ve beraber oldukça bunlara fırsat vermeyeceklerini ifade eden Eldemir, "Devletimiz ve milletimiz güçlüdür. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için iktidara geldiğimiz günden beri eğitime her türlü imkanı vermeye devam ediyoruz" dedi.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı da 2014 yılında göreve gelirken '9 mahalleye 9 sentetik saha" sözü verdiklerini ve verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayarak, " Bugün 11. sentetik sahanın açılışını gerçekleştiriyoruz. Bizler eğitim için okulların ne ihtiyacı varsa ve insanlarımıza en iyi hizmeti getirelim istedik ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Biz her mahallemize farklı projeler gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Eldemir ve beraberindekiler, yapılan duanın ardından sentetik sahanın ve çocuk parkının açılışını yaptı.