Bozüyük'te dolandırıcılık iddiası

Bozüyük'te dolandırıcılık iddiası
Bozüyük'te dolandırıcılık iddiası
- Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, 50 bin liralık dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, 50 bin liralık dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, B.Ö. ve T.E.S, İstanbul 'da bir camiye bin lira yardım yapan kişi ile arkadaş oldu. Şüpheli kişi, B.Ö. ve T.E.S'ye, kendisinin Bilecikli olduğunu ve yakın bir akrabasının vefatının ardından kendisine 400 bin İsviçre Frank'ı kaldığını söyleyerek paranın bir miktarını gösterdi.

Camiye yardım için bu parayı 50 bin lira karşılığında verebileceğini söyleyen şüpheli, B.Ö. ve T.E.S ile Bozüyük'te 4 Eylül Mahallesi'nde buluştu. Bankadan çektikleri parayı alarak şüpheliyle buluşan iki kişi, 50 bin lirayı dolandırıcıya verdi. Paraları saymak için bir apartmana gireceğini söyleyen şüpheli, olay yerinden uzaklaştı.

Aradan belli bir süre geçmesine rağmen şüphelinin gelmediğini gören B.Ö. ve T.E.S, dolandırıldıklarını anlayarak polise başvurdu.

Polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.


  ETİKETLER:

  İsviçre

  ,

  Bilecik

  ,

  İstanbul

  ,

  İddia

  ,

  eylül

  ,

  lira