Bozüyük'te emekli öğretmenlere yemek ikramı

Bozüyük'te emekli öğretmenlere yemek ikramı
Bozüyük'te emekli öğretmenlere yemek ikramı
BİLECİK (AA) - Bozüyük ilçesinde, Pazaryerililer Derneği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere yemek ikram...

BİLECİK (AA) - Bozüyük ilçesinde, Pazaryerililer Derneği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere yemek ikram edildi.

Dernek Başkanı Ali Şahinoğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada, sevinçlerin paylaştıkça arttığını, üzüntülerin de paylaştıkça azaldığı düsturuyla hareket ettiklerini belirterek, derneğin 2 yıl önce kurulduğunu bildirdi.

Öğretmenlerden aldıkları eğitim ve terbiye ile faaliyetlerine devam ettiklerini ifade eden Şahinoğlu, "İnsan, memleket sevgisi, dürüstlük, vatan, millet ve Atatürk sevgisini, paylaşmayı sizlerden öğrendik. İşte bu millet ne kadar badireler atlatsa da ayakta kalmayı başaracaktır, bu da sizlerin sayesindedir. Sizler çok daha iyi şeylere layıksınız" dedi.

Programın ardından Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, siyasi parti temsilcileriyle birlikte Bozüyük Pazaryerililer Derneği'ni ziyaret etti.