Bozüyük'te "Her mahalleye spor tesisi" projesi

Bozüyük'te "Her mahalleye spor tesisi" projesi
Bozüyük'te "Her mahalleye spor tesisi" projesi
BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi tarafından "Her Mahalleye Spor Tesisi" projesi kapsamında Öğretmen Bekir Aral İlkokuluna yaptırılan sentetik çim...

BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediyesi tarafından "Her Mahalleye Spor Tesisi" projesi kapsamında Öğretmen Bekir Aral İlkokuluna yaptırılan sentetik çim yüzeyli futbol sahası tamamlandı. 

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, daire müdürleri ve öğretmen ile öğrencilerin katıldığı sentetik çim yüzeyli futbol sahasının açılışında, hükümet olarak, derslik sayılarının arttırılması ve eğitime malzemelerine yapılan yatırımların çocukların imkanlarını arttırmak için olduğunu belirterek, tesislerde çocukların spor alanındaki becerilerini geliştireceğini söyledi.

Bakıcı da göreve geldikleri günden bugüne okulların gelişmesi için çalıştıklarını ifade ederek, "Öğrencilerimizin daha iyi eğitim alabilmeleri için biz şartları her geçen gün iyileştirmeye çalışıyoruz. Eğitimde yapılan tüm atılımları anlatmamız gerekiyor ki, geçmişteki durumun nasıl olduğu bilinsin. Bizler tamamen çocuklarımızı düşünüyoruz. Yapılan tüm eserler bizden sonra gelen çocuklarımızın olacak" dedi.

Konuşmaların ardından tesisin açılışı yapıldı. Bakıcı, daha sonra öğrencilerle birlikte maç yaptı.