Bozüyük'te STK toplantısı

Bozüyük'te STK toplantısı
Bozüyük'te STK toplantısı
- Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve dernekler, dernekler arasındaki istihbarat ve koordinasyon sorunları ile yeni projeleri görüştü

BİLECİK (AA) - Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren  Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Dernekler, dernekler arasındaki istihbarat ve koordinasyon sorunları ile yeni projeleri görüştü.

Bozüyük El Ele, Gönül Gönüle Derneği'nde bir araya gelen temsilciler, dernekler arasında koordinasyon sağlanarak, birlik içinde çalışılması gerekliliğini vurguladı.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bozüyük Şubesi Başkanı Nermin Nalbantoğlu, toplumsal barış ve hoşgörü için toplantılarda ana temanın birlik olması gerektiğinin altını çizdi.

Bozüyük Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Mustafa Akış da STK'ların Kent Konseyi ile beraber kent için güzel projeler geliştireceğini belirterek, projelere destek istedi.

Toplantıya, Türkiye Yardım Sevenler, Tüketici Hakları, Bozüyük Pazaryerililer, Atatürkçü Düşünce, Göynücek Köyü Sosyal Yardımlaşma, Çarşı Mahalleliler, Taşeron İşçileri ve Demiryolu Emeklileri Derneği ile Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği Bozüyük Şubesi yetkilileri katıldı.