Bozüyük'ten kısa kısa

Bozüyük'ten kısa kısa
Bozüyük'ten kısa kısa
- Dart Bilecik İl Birinciliği müsabakaları

BİLECİK (AA) - Bozüyük ilçesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dart Bilecik birinciliği müsabakaları yapıldı.

Yavuz Sultan Selim Ortaokulu'nda yapılan müsabakalara, Bozüyük Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü, Çarşı Spor Kulübü ve Halk Eğitim Spor Kulübü Derneği sporcuları katıldı.

Müsabakalarda dereceye giren yıldız erkekler ve bayanlar ile yıldız genç erkekler ve bayanların Ankara 'da, büyük bayanlar kategorisindeki sporcuların ise İzmir'de yapılacak Dart 4. Ayak Türkiye Şampiyonası'na katılacağı bildirildi.

 

- Güneşspor'da transfer çalışmaları

 

Bozüyük ilçesinde, amatör olarak faaliyet gösteren Güneşspor Kulübü, 9 futbolcu transfer ederek sözleşme imzaladı.

A Takımı Antrenörü Selahattin İpek, kulüpte düzenlenen imza töreninde, kulübün elinde değerli futbolcuların bulunduğu ancak ilk yarıda 9 sporcunun sakatlandığını ve 3 sporcunun sezonu kapattığını söyledi.

İkinci yarıda takıma 9 futbolcu transfer ettiklerini anlatan İpek, şöyle konuştu:

"Güneşspor Kulübü olarak bu sezon şampiyonluğu düşünüyorduk fakat talihsizlikler, bizlerin hataları ve sakatlıklar ile şu anda puan durumundaki sıralamada hiç istemediğimiz bir noktadayız. İkinci yarıda oluşturduğumuz kadro ile ligi en güzel yerde tamamlayıp, önümüzdeki sene muhakkak Bölgesel Amatör Ligi'ni (BAL) düşünen, hazırlıklarını tamamlamış bir Güneşspor Kulübü sahada olacak. Artık daha ciddiyetli, mücadeleci, sportif ve başarılı bir takım olacağız."