CHP Bilecik İl Başkanlığına Çetinkaya getirildi

CHP Bilecik İl Başkanlığına Çetinkaya getirildi
CHP Bilecik İl Başkanlığına Çetinkaya getirildi
- CHP İl Başkanı Karaahmet'in milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle istifasının ardından boşalan İl Başkanlığı görevine Şinasi Çetinkaya getirildi

BİLECİK (AA) - CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet'in milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle istifasının ardından boşalan İl Başkanlığı görevine Şinasi Çetinkaya getirildi.

Çetinkaya, CHP Bilecik İl Binasında düzenlenen toplantıda, partinin bir çok alanında görev yaptığını ve son olarak da CHP parti tüzüğü gereği yapılan ön seçimin ardından CHP Genel Merkezine kendisinin önerildiğini ve alınan MYK kararıyla görevlendirildiğini söyledi.  

Seçim döneminde birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının olduğunu belirten Çetinkaya "Birlik ve beraberlik içerisinde tek hedefimiz olan Atatürk 'ün partisi ve devlet kuran bir parti olan CHP'nin Bilecik'te ve Türkiye 'de iktidar olması için bundan böyle çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Bu yolda hizmet ve emek vermiş bir kişiyim. Partimizin kapısı her zaman olduğu gibi tüm Bilecik halkına açık olup mücadelemizde hepinizin desteğine ihtiyacımız olacaktır. Amacımız iktidar olmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Toplantıya, CHP parti meclis üyesi Didem Gültekin, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, milletvekili aday adayı Çağatay Karaahmet ve parti üyeleri katıldı.