CHP Yalova Milletvekili İnce:

CHP Yalova Milletvekili İnce:
CHP Yalova Milletvekili İnce:
- "Ankara'da yaşanan patlama olayı vahim ve çok üzücü bir durum"

BİLECİK (AA) - CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Ankara 'da yaşanan terör saldırısına ilişkin, "Ankara'da yaşanan patlama olayı vahim ve çok üzücü bir durum" dedi.

CHP Bozüyük İlçe Örgütü tarafından Cumhuriyet Caddesi'nde Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Bilecik Milletvekili adayları Yaşar Tüzün ve Hüseyin Elmas, seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

İnce, burada yaptığı konuşmada, siyasi bir konuşma yaparak Ankara'daki patlamada 86 vatandaşın yaşamını yitirirken amacının iktidarı yıpratmak, onu zora sokmak olmadığını söyledi.

Memlekette demokrasi mücadelesini kendilerinin verdiğini savunan İnce, şöyle konuştu:

"Ankara'da yaşanan patlama olayı vahim ve çok üzücü bir durum. Yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Türkiye 'nin başkentinde bombalar patlıyor. 86 kişi yaşamını yitirmiş. Olağanüstü korkunç bir durum memleket kan gölüne döndü. Hiçbir kimsenin can güvenliği yok bu ülkede, yazık oluyor ülkenin insanlarına. Türkiye yönetilmiyor. Türkiye bir terör batağının içinde, Allah sonumuzu hayır etsin. Gelin memleketi düzlüğe çıkaralım, bu böyle gitmez. Bu böyle gitmemeli, bu millet, ülkenin kaderine el koymalı, bunları göndermeliyiz."

Tüzün, Ankara'da meydana gelen patlama nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

İnce, Tüzün ve partililer birlikte açılış kurdelesini kestikten sonra esnaf ziyaretinde bulundu.