Diyarbakır'daki terör saldırısı

Diyarbakır'daki terör saldırısı
Diyarbakır'daki terör saldırısı
BİLECİK(AA) - Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliği,  Diyarbakır'da Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürüldüğü ve iki polisin şehit olduğu terör saldırısına...

BİLECİK(AA) - Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliği,  Diyarbakır'da Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürüldüğü ve iki polisin şehit olduğu terör saldırısına ilişkin, "Ülkemizin huzurunu, istikrarını ve kardeşliğimizi hedef alan bu tür tuzakların milletimiz farkındadır" ifadelerini kullandı.

İl Temsilcisi Ahmet Selöz, yaptığı yazılı açıklamada, hain saldırıyı kınadıklarını, terörü, teröre işverenlik yapanları, vahşet emrini verenleri her zaman olduğu gibi bu terör olayında da bir kez daha lanetlediklerini kaydetti.

Türkiye'deki iç huzuru bozmak için yapılmak istenen mühendisliğin ortaya çıkarılması ve milletle paylaşılması, hak ettikleri cezanın verilmesinin önemli olduğunu belirten Selöz, şunları ifade etti:

"Ülkemizin huzurunu, istikrarını ve kardeşliğimizi hedef alan bu tür tuzakların milletimiz farkındadır. Ortak akıl ve sağduyuyla bu çirkin saldırılara karşı kardeşlik hukuku içerisinde birlikte mücadele etmek, ülkemize karşı kurulan sinsi tezgahların boşa çıkarılması için  vazgeçilmezdir. Terör hadiseleri bir anlamda toplum arasına nifak sokma amaçlı hadiselerdir. Bugün nifaklara ve tuzaklara yenik düşme günü değil, birlik beraberliği tahkim etme günüdür."