Emekli Vali Yardımcısı Çınar'a İçişleri Bakanlığından belge

Emekli Vali Yardımcısı Çınar'a İçişleri Bakanlığından belge
Emekli Vali Yardımcısı Çınar'a İçişleri Bakanlığından belge
BİLECİK (AA) - Bilecik Vali Yardımcılığı görevindeyken emekliye ayrılan Metin Çınar'a, İçişleri Bakanlığı tarafından hizmetlerinden dolayı takdir...

BİLECİK (AA) - Bilecik Vali Yardımcılığı görevindeyken emekliye ayrılan Metin Çınar'a, İçişleri Bakanlığı tarafından hizmetlerinden dolayı takdir belgesi verildi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen belgeyi Vali Yardımcısı Çınar'a vererek, yeni hayatında ailesiyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarı dileğinde bulundu.

İçişleri Bakanı Selahattin Öztürk'ün imzası bulunan belgede, " Kamu düzeni ile toplumun huzur ve güveninin sağlanması, kamu hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi, ülkemizin ve milletimizin kalkınması, yücelmesi ve çağdaş uygarlık seviyesine ulaşması yolunda, Bolu Kaymakam adayı, Yığılca, Gerger, Boyabat, Silifke, Havza ve Görele ilçelerinde kaymakam, Sivas, Çanakkale , Eskişehir ve Bilecik illerinde vali yardımcısı olarak hizmet verdiniz. Büyük bir fedakarlık ve feragatle yerine getirdiğiniz bu hizmetleriniz Bakanlığımız mensuplarınca örnek alıp takdir ve şükranla anılacaktır. Sizi kutlar, bundan sonra ki yaşantınızda da sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim" ifadeleri yer alıyor.

Vali Yardımcısı Çınar da bakanlık tarafından gönderilen takdir belgesini almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.