Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri
BİLECİK (AA) -  Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, basın mensuplarıyla düzenlediği tanışma toplantısında, spor hizmetleri,...

BİLECİK (AA) -  Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, basın mensuplarıyla düzenlediği tanışma toplantısında, spor hizmetleri, Gençlik Merkezleri, spor tesisleri ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Yıldız, Spor Şube Müdür Vekili Kemal Başkır'ın da katıldığı tanışma toplantısında, müdürlük olarak 108 personel ile kente hizmet verdiklerini anlatarak, 2016 yılında projelerin hayata geçirilmesi ile sayıyı arttırarak gençlik ve spor faaliyetleri sunmak istediklerini söyledi.

Hedeflerinin Bilecik'i spor şehri haline getirmek olduğunu ifade eden Yıldız, "Çalışmalarımıza, sadece ilimizde bulunan sporcular ile değil en tabana inerek ilçe, kasaba ve köylerimizde bulunan yetenekleri keşfedilmemiş çocuklarımızı bularak onları spora kazandırarak ve sporda kaliteyi arttırarak devam etmek arzusundayız" dedi.  

Yıldız, 2015 yılı içerisinde 36 branşta faaliyetlerinin devam ettiğini, tekvando, güreş, vücut geliştirme, dart, işitme engelliler ve karate branşlarında 13 sporcunun bulunduğunu sözlerine ekledi.