Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir, kentte faaliyet gösteren yerel gazetelere ziyaret gerçekleştirdi

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, kentte faaliyet gösteren yerel gazetelere ziyaret gerçekleştirdi.

Eldemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kesin milletvekili aday listelerini resmi gazetede yayımladığını anımsatarak, sahada vatandaşlar ile buluşup, Türkiye 'nin, istikrara ve 2023 hedeflerine ulaşması için, tek başına güçlü iktidara sahip olması gerektiğini anlatmaya gayret ettiklerini söyledi.

Millete güvendiklerini ve milletin Türkiye'de çok partili siyasi hayata geçtiği günden bu güne kadar, koalisyonun olmadığı iktidarlar diğer hükümetlere göre daha başarılı olduğunu bildiğini ifade eden Eldemir, şunları kaydetti:

"Milletimiz, 1 Kasım seçimlerinde de tekrar istikrarı oylayacağını biliyor. Bu konuda da milletimize güveniyoruz. Biz geçmişte yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. 4 Ekim'de Genel Başkanımız ve Başbakanımızın açıklamaları ile seçim beyannamesini milletimize paylaşmış olacağız, sahada anlatacağız, kucaklaşacağız, oy isteyeceğiz. Biz bu seçimi Türkiye için bir dönüm noktası olarak görüyoruz. İstikrar için çok önemli. Onun için MHP 'ye ve CHP 'ye gönül vermiş hemşerilerimizden de bu seçimde tekrar bizlere destek vermesini hatta bizlere emanet oy vermelerini özellikle istirham ediyoruz. Çünkü tek başımıza iktidar olursak, istikrarlı iktidarlar bu millete ve devlete hepimize en fazla fayda sağlayacak hükümetler ve iktidarlar olacaklar."