Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Bilecik milletvekili adayları Ahmet Murat Köftecioğlu ve Ahmet İşlek, düzenlenen toplantıyla tanıtıldı

BİLECİK (AA) - MHP Bilecik milletvekili adayları Ahmet Murat Köftecioğlu  ve Ahmet İşlek, düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.

MHP Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses, kentteki bir Düğün Salonu'nda aday tanıtım toplantısında, Türk milletin teveccühünün koalisyon olduğunu belirterek, seçimin bir kader seçimi olacağını söyledi.

MHP 1. sıra Milletvekili adayı Köftecioğlu da kaynaşarak, yardımlaşarak, paylaşarak hedefe varılacağını ve MHP'nin tek başına iktidar olacağını ifade ederek "Terörsüz ve tereddütsüz bir Türkiye bizi beklemektedir. Vatan bölünmeyecek, insanlarımız ölmeyecektir. Birlik ve beraber olmak, kenetlenmek ve vatanın değerlerini korumak zorundayız. Şimdi hep birlikte el ele, gönül gönüle partimizi kuvvetlendirmek sırası bizdedir. Değişik yüz, değişik sima, içinizden biri olarak çıkan ben, daima yanınızda, yakınınızda iyi ve zor anınızda yanınızda olacağım" dedi.

MHP 2. sıra Milletvekili adayı İşlek de MHP'nin amacının kuru bir iktidar koltuğu olmadığını, amaçlarının bin yıllık bir davanın temsilcileri olarak Türk milletine aşk ile hizmet etmek, milletin efendiliğine değil hizmetkarlığına talip olduklarını belirtti,

Aday tanıtım toplantısına, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, İnhisar Belediye Başkanı Ayhan Ödübek, MHP İl genel meclisi üyeleri ve MHP İlçe Başkanları ile partililer katıldı.